Biz Kimiz ?

Gelişen teknolojiye her zaman yatırım yapan Yükselen Plastik bu doğrultuda her yıl makina parkurunu genişletmeyi ve yenilemeyi kendine ilke edinmiştir. Yapmış olduğu yatırımlar müşterilerine yüksek kalite ve düşük maliyet ile hizmet verebilmesine olanak sağlamaktadır. Sahip olduğu geniş depo alanı müşterilerine yüksek stoklu çalışabilme imkanı sunmaktadır. Bu durum özellikle montaj ve bant hatları ile çalışan müşterileri için yüksek tedarik güvenliği sağlamaktadır. Yükselen Plastik olarak amacımız, müşterilerimiz ile güven ve gelişime dayalı uzun vadeli iş ortaklıkları kurmaktır.

OUR SERVICES

Plastik Gıda Ambalaj Üretimi

Plastik ambalaj petrol rafinelerinden çıkan çeşitli ürünlerin petrokimya tesislerinde işlenmesi ile elde edilir. Dünyada üretilen toplam petrolün sadece % 4'ü plastik üretimi için kullanılmaktadır.

Plastik Enjeksiyon Fason Baskı

Plastik enjeksiyon fason baskı, sıcaklık yardımı ile eritilmiş plastik hammaddenin bir kalıp içine enjekte edilerek şekillendirilmesi ve soğutularak kalıptan çıkarılmasını içeren bir imalat yöntemidir.

Plastik Üretimi Teknik Danışmanlığı

Plastik enjeksiyon işine yeni giren bir işletmeci eğer daha önceden sektörde tecrübesi yoksa dezavantajlıdır.Bina veya tesis kurulumundan , elektrik gücü kurulumuna, soğutma sistemi seçimi ve kurulumuna , kalıp imalatçısı seçimine, hammadde tedarikçilerini tanımaya,